7
تشکر

ابزار های رایگان برای تست سرعت وب سایت

ابزار تست سرعت وب سایت

ابزار تست سرعت وب سایت


امروزه در عرصه وب پیشرفت های چشمگیری صورت گرفته که یکی از این امکانات تست وب سایت از هر نظر (سرعت ، امنیت ، سئو ، ….) می باشد که بیشتر طراحان به این نوع وب سایت ها احتیاج شدیدی دارند تا قبل از انتشار وب سایت خود به طور کامل وب سایت خود را مورد آزمایش قرار دهند و ما در این پست سعی داریم چند نوع از این وب سایت های مهم رو که به صورت آنلاین و رایگان خدمات ارائه میکنند را به شما معرفی کنیم.

Load Impact

sitespeed02

 

ابزار فوق وب سایت شما را به صورت آنلاین چک می کند و خدمات تست سرعت و گزارش های مربوطه را به عنوان یک سرویس به وب سایت های تجارت الکترونیک و B2B در سراسر جهان ارائه می دهد.

 

Neustar Web Performance

sitespeed03

 

یک راه آسان و سریع برای مشاهده عملکرد داده ها روی هر وب سایت بدون اینکه مجبور شوید یک اسکریپت تست ایجاد کنید.

 

WebPagetest

sitespeed04

 

اجرای رایگان یک ابزار تست سرعت وب سایت از مناطق مختلف جهان با مرورگرهای واقعی (IE,Chrome,Firefox) و با سرعت اتصال مشترکین واقعی سرویسی است این ابزار ارائه می دهد. شما می توانید تست های ساده را اجرا کنید و یا می توانید تست های پیچیده شامل تراکنش های چند مرحله ای ، اجرای ویدئوها ، بلوک های محتوا و خیلی چیزهای دیگر را انجام بدید.

 

OctaGate SiteTimer

sitespeed05

 

این ابزار علاوه بر ارائه اطلاعات سرعت بارگزاری اجزا مختلف صفحه پیشنهاداتی برای بهینه سازی سرعت سایت ارائه میدهد.

 

Pingdom

sitespeed06

 

یک ابزار رایگان با کاربری آسان که به شما امکان بهینه سازی سرعت وب سایت را می دهد.

 

Which Loads Faster

sitespeed07

 

این ابزار به شما امکان مقایسه وب سایت ها را از نظر سرعت بارگزاری می دهد.

 

Show Slow

sitespeed08

 

یک ابزار متن باز است که به نظارت بر جنبه های مختلف اجرای یک وب سایت کمک می کند. این ابزار نتایجش را از رتبه بندی ها و نمودارهای وب سایت های مختلفی از جمله YSlow، Page Speed، WebPageTest و dynaTrace AJAX Edition می گیرد تا به شما در درک بهتر اثر تغییرات مختلف در وب سایت بر اجرای آن کمک کند.

جاوید خانلو

جاوید محمدخانلو هستم دانشجوی کارشناسی رشته نرم افزار ، در حال حاظر تو قزوین زندگی میکنم و تو زمینه های PHP,HTML,CSS,JQUERY,AJAX,,MYSQL,WordPress,C++,C,VB,NETWORK, فعالیت میکنم.


نظرات این مطلب بسته است.